Kim jestem?

RTB

Jestem żeglarzem, który zmienił środowisko surfowania.

surf-1477175_640
beach-4273396_1920

Szanowni Państwo

oferuję Państwu swoją wiedzę i umiejętności wyniesione z 10 letniego doświadczenia pracy w Polsce i 18 letniego doświadczenia pracy w Holandii. Zaczynałem jako grafik komputerowy i DTP-er, z biegiem czasu awansowałem na stanowisko WEB designera, co dało mi możliwość rozwoju i bezpośrednie śledzenie rynku internetowego.
Po osiągnięciu wysokiego poziomu WEB designu, zacząłem zajmować się WEB masteringiem, który to otworzył przede mną kolejny rozdział pozwalający mi nie tylko tworzyć szaty graficzne stron internetowych, ale także tworzenie od podstaw szablonów i stron internetowych. Po paru latach na stanowisku WEB mastera doszedłem do perfekcji pozwalającej mi tworzyć i budować wszelkiego rodzaju stron, portali, sklepów i wszystkiego co związane jest z zaistnieniem w internecie. Kolejnym etapem był WEB developing, polegający na kontaktach z klientami i tworzeniu dla nich indywidualnych rozwiązań dających im unikalność i swobodę w potężnym rynku internetowym.

Oferuję szeroki wachlarz prac marketingowo-reklamowo-designerskich związanych z zaistnieniem, unikalnością i wysoką pozycją w internecie.

Z poważaniem
Romuald Tomasz Bracław

Moje Doświadczenie

Na światowym rynku działam ponad 25 lat.

Ważne rzeczy

W życiu najważniejsze jest robić to co się lubi i mieć z tego satysfakcję.

Powiedz, w czym mogę Ci pomóc?